אוכל הוליסטי לכלבים

ממש כמו אצלנו בני האדם גם הכלבים שלנו זקוקים לאוכל איכותי שדוגל בתפיסה ההוליסטית. אוכל זה מאמין שכל בעיות הבריאות של הכלב הן שילוב של גוף, כלומר במילים אחרות אוכל הוליסטי לכלבים. אנחנו ממליצים לכם להמשיך לקרוא כדי להבין שכיום אין זה מותרות אלא הכרח.

הכרח אמיתי

כיום אוכל הוליסטי לכלבים כמו רויאל קנין לכלבים, רויאל קנין גורים או רויאל קנין היפואלרגני אינו מותרות כפי שהיה בעבר. אמנם גם רויאל קנין לחתולים נחשב אוכל הוליסטי אבל להזכירכם בכלבים עסקינן. ואל דאגה, נחזור לחתולים מאוחר יותר ולא נזרוק אותם לכלבים.

למעשה, אוכל הוליסטי לכלבים יאפשר לכלביכם להחלים מבעיות רפואיות שונות למשל אלרגיות באמצעות השיטה ההוליסטית. לצורך כך מומלץ לתת לכלב שלכם רויאל קנין היפואלרגני אבל שימו לב : יש הבדל בין גורים, כלבים בוגרים וכלבים מבוגרים ממש כמו אצלנו בני האדם.

אוכל בהתאמה אישית

למעשה, כדי להתאים אוכל הוליסטי לכלבים שלכם (כמו רויאל קנין לגורים או רויאל קנין לכלבים בוגרים) נדרשת מומחיות בתחום. אגב, גם התאמת רויאל קנין לחתולים היא עבודה למומחים כי לכל גיל, סוג ובעיה רפואית נדרש אוכל שונה.  אמנם אין דין חתולים ככלבים אבל הרעיון הבסיסי זהה.

בחנות בפתח תקווה ישמחו לסייע לכם בתחום זה ויתרה מזאת : זהו תחום התמחותם במסגרת השירותים שהם נותנים לכלל חיות המחמד : כלבים, חתולים, תוכים, מכרסמים ודגים. אם תרצו לקרוא להם ד"ר דוליטל הישראלי אנחנו בטח שלא נתנגד ואפילו נסכים בשמחה.

הכה את המומחה

אתם תופתעו גם מהעובדה שבחנות שמים לשם שנוי את חיות המחמד במרכז הבמה, כלומר נותנים להם את מלוא תשומת הלב בהתאמה לצרכיהם ודרישותיהם הספציפיות. וזוהי רק ההתחלה ואתם מוזמנים להמשיך בקריאה.

משלוחים בכל הארץ

אתם יכולים להינות ממוצרי החנות מבלי לקום מהכסא או לנסוע במיוחד לפתח תקווה. פשוט הזמינו את הדרוש לכם באחד מדרכי התקשורת שפורטו לעיל ותתחילו ליהנות. המוצרים יגיעו אליכם תוך 3 ימי עסקים ממועד אישור העסקה בחברת האשראי ויש עוד…

בכל רכישה של מגוון מוצרי החנות המשלוח הוא בחינם למתגוררים בגוש דן. גם אם אתם מתגוררים באזור אחר בארץ הסירו דאגה מלבכם מסיבה אחת : המשלוח יעלה לכם 20 שח בלבד.

השילוב המושלם

למעשה, החנות שלנו מציעה את השילוב המושלם בין מקצועיות ללא פשרות, מחירים ששווים ונוחים לכל נפש וכיס, יחס אישי וחם להולכים על שתיים ועל ארבע, זמני אספקה מהירים ובעיקר מוצרים איכותיים. אז מה אתם אומרים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.